Aktuality

Aktuálně u nás

LADIES V BEROUNĚ – 2.9.2020

8. 09. 2020

Jak se sluší a patří, zahrály jsme si svůj první letošní turnaj v našem novém sídle – Golf clubu Beroun, který hostil Ladies Europian Tour 2020. Hřiště bylo skvěle připravené a v perfektní kondici, přesně tak, jak to měly špičkové hráčky před námi. A to byla pro nás velká výzva.

Pozvánka na dámský turnaj v Berouně ve středu 2. 9. 2020

21. 08. 2020

Přijďte si zahrát na hřiště, kde se odehrává letošní Tipsport Czech Ladies  Open, a to  za stejných podmínek, jaké jsou připraven pro nejlepší golfistky naší doby!

Krásné šperky nejen pro ženy v Berouně

21. 08. 2020

V rámci turnaje jsme pro členky Golf Clubu Beroun připravili prezentaci šperků a zlata naší partnerské společnosti ATT INVESTMENTS CZ SE, která je jednou z největších společností v oblastí komodit, a v této oblasti byla vyhlášena jako nejlepší společnost v rámci EU. Nejen hráčky, ale i ostatní golfisté mohli obdivovat naše šperky a zlaté výrobky.

Změna sídla CLGA

21. 08. 2020

Novým sídlem naší asociace se stává prestižní GOLF CLUB BEROUN, kde se koná letošní TIPSPORT CZECH LADIES OPEN, odehrávané v rámci EUROPIAN LADIES TOUR.

Věříme, že se našim golfistkám budou turnaje pořádané na tomto krásném hřišti líbit.

Nová prezidentka CLGA

17. 10. 2014

Milé dámy, dovolujeme si vám oznámit, že na výborové schůzi CLGA dne 10.10.2014 byla novou prezidentkou CLGA zvolena paní Marcela Chrpová.

1.3.2014 - Jedinečný večer pod taktovkou Top centra podnikatelek

12. 12. 2013

Milé dámy, Občanské sdružení Top centrum podnikatelek si vás dovoluje pozvat na jedinečný večer určený vám, vašim přátelům i těm, kteří na vás teprve čekají ....

Užijete si jedinečný večer na neobvyklém místě golfového resortu v Jinačovicích jak v sále plném překvapení, tak i pod širým nebem, a to vše v přátelské a komorní atmosféře. Přijďte s kýmkoliv, klidně i sami!

 

Výbornou atmosféru zajistí moderátorské duo Jiří Kniha a Robert Mikluš, k zábavě, poslechu a tanci bude doprovázet kapela Golden Delicious. Netradičně bude večer okořeněn překvapením ve formě divadelních skečů. Pokud Vám bude v sále horko, na terase resortu budete mít možnost pod hvězdnou oblohou obdivovat vodní dýmky nebo se osvěžit netradičními alko i nealko čajovými drinky či exklusivní whiskou.  Závěrem večera bude nabídnut do dražby obraz, který vytvoří v autentické atmosféře mladá umělkyně.  Výtěžkem dražby pomůžeme SOS dětským vesničkám.

 

Tančit nemusíte, bavit se budete určitě.
Těšíme se na Vás!

 

 

 

Rezervaci můžete provést na : www.jedinecnyvecer.cz nebo na tel.: 777 553 358.